Odložení SC 2 neovlivní plán Blizzard-u na rok 2010

Před týdnem proběhla internetem rychlostí blesku zpráva, že Starcraft II vyjde až v roce 2010. Otázka, na kterou se všichni ptali byla, zdali posunutí termínů neovlivní vydání dalších her v roce 2010. V našem případě samozřejmě Diablo 3 (i když Blizzard oficiálně pro Diablo 3 nestanovil termín vydání, hojně se však spekuluje Q4 2010).

Prezident Blizzard Mike Morhaime však při prezentaci čtvrtletních výsledků Activision řekl (volný překlad):

“Chci jen zdůraznit, že jsme oficiálně neohlásili žádné jiné termíny vydání na naše budoucí herní tituly. Chci také zdůraznit fakt, že posunutí vydání Starcraft 2 do příštího roku neovlivní harmonogram vydávání jiných titulů.”, odpověděl Mike Morhaime na otázku, jestli uvidíme dvě hry od Blizzardu příští rok, jak je zvykem.

“Ano, je správný závěr, že můžeme očekávat 2 hry od Blizzard-u příští rok, ale nechci se pouštět do debaty o jaké tituly se bude jednat. Zdroj.

Tak, jestli víme, že SC2 vyjde v roce 2010, jaký další titul můžeme očekávat? Mých 10 Kč, co mám teď v peněžence říká, že to bude další rozšíření World of Warcraft. Přeci jen, WoW je pro Blizzard dojná kráva a třeba ji podojit až na maximum. Takže Diablo 3 až v roce 2011?

Podobné příspěvky