Vývojáři zatím nevyloučili návrat talismanů z Diabla 2

Správa z Dubna 2010

talismanDocela mne příjemně překvapila informace, že talismany z předchozího dílu Diabla 2 by se v Diablu 3 mohly objevit také. Možná nebudou vypadat úplně stejně, ale podobný typ věcí by v Diablu 3 měl být. Podle aktuálních informací v Diablu 3 zabudovány sice nejsou, ale o jejich návratu se velmi vážně uvažuje, takže se zdá, že je jen otázkou času, kdy se ve hře poprvé objeví. Podle informací řeší vývojáři jeden z problémů, kteří se snaží vyřešit a to spojitost mezi charmy a prostorem v inventáři.

Druhá zajímavost z oficiálního fóra se týká svatyní, v Diablu 2 známých jako Shrines. Bonusy z těchto objektů budou prý v Diablu 3 účinkovat na celou skupinu, tedy alespoň pokud budou její členové dostatečně blízko.

Třetí a tím i poslední zajímavost je spojena s monstry, respektive s jejich smrtí. Podle doposud zveřejněných videí, které bylo již možné vidět byly ukázané, jak některá monstra umírají. Takových způsobů jak budou monstra v Diablu 3 umírat, by mělo být opravdu hodně. Konkrétní typy smrtí nám budou známe asi až při hraní samotného Diabla 3.

Podobné příspěvky